Menu Zamknij

Panele fasadowe aluminiowe

Panele fasadowe aluminiowe - Warszawa, Płock, Radom - mazowieckie

Wykonujemy wysokiej jakości panele fasadowe aluminiowe

Specjalnością naszej firmy jest między innymi cięcie metali, gięcie blach czy spawanie. Połączenie kwalifikacji pracowników i nowoczesnego parku maszynowego daje możliwość realizacji między innymi paneli elewacyjnych z aluminium.

Elewacja budynku to jeden z najważniejszych elementów konstrukcji. Od jej jakości zależy między innymi ochrona obiektu przed działaniem niepożądanych czynników. Z kolei estetyka wpływa na odbiór wizualny obiektu, a co za tym idzie – wspiera budowanie profesjonalnego wizerunku przedsiębiorstwa, instytucji czy organizacji.

Zachęcamy do współpracy architektów, deweloperów czy klientów indywidualnych, ponieważ jesteśmy w stanie dostosować się do założeń projektu o dowolnej skali. Nasze aluminiowe panele fasadowe wyróżniają się trwałością i precyzją wykonania w najmniejszych detalach. O szczegóły współpracy warto zapytać mailowo lub telefonicznie, zachęcamy też do wizyty w biurze zlokalizowanym przy ul. Przasnyskiej 6a (pokój 225) w Warszawie. Mamy dla Ciebie atrakcyjne warunki i zapewniamy fachową obsługę.