Menu Zamknij

O Firmie

Kim jesteśmy?

Firma EMAJ-PARTNER jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku związane z szeroko rozumianą obróbką stali oraz aluminium. Największą korzyść ze współpracy z nami jesteśmy w stanie zaoferować Klientom, którzy potrzebują dostawcy kompletnego. Naszą siłą jest wiedza branżowa oraz wieloletnie doświadczenie.

Pierwszym procesemjest przygotowanie wyceny oraz oferty na wykonanie usługi, która jest przejrzysta i zrozumiała dla Klienta. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują od nas pełną informację, co ma największy wpływ na koszty. Przygotowując wycenę zawsze staramy się zaoferować jak najwięcej korzyści jednocześnie w konkurencyjnych cenach rynkowych. Dokładnie analizujemy dokumentację, wymagania związane z realizacją zlecenia, tak aby zoptymalizować te procesy, które mają największy wpływ na koszty usługi.

Umiejętność łączenia operacji od cięcia laserem blach, gięcia, spawania, jak również wykonywanie usług ślusarskich takich jak gwintowanie, fazowanie a następnie lakierowanie, anodowanie aluminium lub cynkowanie jest silnym czynnikiem mając wpływ na koszty, czas wykonania usługi. Należy także wspomnieć o odpowiedzialności. Kiedy Państwa produkt wymaga wykonania kilku operacji jedną z najbardziej ryzykownych jest sytuacja kiedy zmienia się podwykonawca. Wówczas może się zdarzyć, że chociaż detale zostały dobrze wycięte laserem, to potem zostały źle zespawane lub polakierowane. My przyjmujemy na siebie odpowiedzialność za produkt finalny. Takie podejście nam pozwala na optymalizację procesów a Klientom na obniżenie kosztów.

Wizja EMAJ-Partner

Jesteśmy firmą, która podnosi jakość pracy oraz życia naszych Klientów. Osiągnęliśmy tę pozycję dzięki rozumieniu i zaspakajaniu potrzeb związanych z usługami obróbki stali oraz aluminium. Nasza wizja stanowi powód oraz cel naszego istnienia jako firmy.

Misja EMAJ-Partner

Naszą misją jest:

  • Być najlepszą firmą świadczącą usługi w obróbce stali oraz aluminium dla naszych Klientów. Dążymy do tego i pracujemy aby być najchętniej wybieraną firmą przez Klientów, którzy szukają firm wykonujących usługi w sposób kompleksowy oraz odpowiedzialny.
  • Być najlepszym miejscem pracy w branży usług obróbki stali. Stwarzać możliwości rozwoju, które pozwolą naszym Pracownikom w pełni rozwinąć ich potencjał.
  • Rozwijać naszą firmę aby móc oferować naszym Klientom oraz Pracownikom, Akcjonariuszom, jeszcze więcej korzyści oraz możliwości.