Menu Zamknij

Lakierowanie proszkowe aluminium i stali Warszawa

Lakierowanie proszkowe - Warszawa, Płock, Radom - mazowieckie

Metalowe powierzchnie wymagają nie tylko odpowiedniej obróbki, ale również fachowego pokrycia, dlatego dla klientów z Warszawy i innych miejscowości przygotowaliśmy ofertę profesjonalnego i kompleksowego lakierowania proszkowego. Można je zastosować między innymi w przypadku aluminium czy stali.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub mailowego, a także wizyty w biurze przy ul. Przasnyskiej 6a w Warszawie w celu ustalenia szczegółów zlecenia. Nasze wsparcie obejmuje także inne prace związane z materiałami, na przykład cięcie, spawanie czy gięcie, dlatego jesteśmy w stanie pomóc w realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów.

Lakiernictwo proszkowe – aluminium i stal

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami do lakiernictwa proszkowego, a nasi pracownicy są przeszkoleni pod kątem bardzo precyzyjnego, starannego wykonywania tego typu usług. Co daje lakierowanie proszkowe? Przede wszystkim chroni aluminium przed korozją, działaniem czynników chemicznych i uszkodzeniami mechanicznymi, a zarazem jest bezpieczne dla środowiska i efektywne.