Menu Zamknij

Gięcie blach Warszawa

Jedną z usług, jaką świadczymy w zakresie obróbki metali, jest gięcie blachy. Oferujemy ją m.in. Klientom z Warszawy, Radomia i innych okolicznych miast. Kształtowanie elementów płaskich ze stopów metali za pomocą zaawansowanych giętarek pozwala uzyskać elementy o pożądanym kształcie. Dysponujemy nowoczesnymi i precyzyjnymi maszynami, umożliwiającymi obróbkę płyt do grubości nawet 10 mm na 1 metrze bieżącym. Jeśli potrzebujesz takich usług – już teraz zapoznaj się bliżej z propozycjami Emaj Partner. Zapewniamy kompleksowe i ściśle indywidualne podejście do każdego zlecenia.

Na czym polega gięcie blachy?

Prezentowana usługa polega na wykorzystaniu dużej siły nacisku na arkusze blachy w celu zmiany jej kształtu. W wyniku tego działania na stałe zmienia się krzywizna danego elementu, jednocześnie bez istotnej zmiany grubości giętej powierzchni. To pozwala uzyskać zróżnicowane, nawet skomplikowane kształty, odpowiadające zapotrzebowaniom konkretnego klienta.

Gięcie blach na prasach krawędziowych

W procesie gięcia blach wykorzystuje się różne narzędzia. Do najpopularniejszych należą prasy krawędziowe. Z ich pomocą można formować płaskie arkusze w celu uzyskania konkretnego kształtu. Zwykle opracowanie surowca w ten sposób przeprowadza się po wcześniejszym cięciu, by nadać blasze ostateczną formę. Przeznaczone do gięcia urządzenie wyposażone jest w specjalną matrycę, mającą otwór zbliżony kształtem do litery V. Dużą rolę odgrywają również stemple wykorzystywane w tego typu maszynach. Przepuszczony przez taką prasę arkusz zmienia swój kształt według zadanych wcześniej parametrów. Tym samym arkusze mogą być karbowane lub zagniatane pod najróżniejszymi kątami.
Jakie korzyści niesie ze sobą gięcie blachy? Przede wszystkim pozwala uzyskać dokładny kształt obrabianego surowca.

Warto wspomnieć, że to także bardzo ekonomiczna metoda nadawania formy metalom i ich stopom. Cena, jaką możemy zaproponować za gięcie blachy w Warszawie, sprawia, że Klienci relatywnie tanio mogą uzyskać materiały gotowe do użytku, bez konieczności wykonania obróbki wykańczającej. W pełni zautomatyzowany mechanizm zaś sprawia, że tempo tego procesu jest znacznie większe niż w przypadku innych metod obróbki plastycznej metali.

Poznaj ofertę Emaj Partner

Decydując się na ofertę, jaką przygotowaliśmy dla Klientów, wybierasz najwyższej jakości usługi, dostosowane do Twoich potrzeb. Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, w tym m.in. prasami krawędziowymi o sile nacisku do 170 ton na 3 metrach. Dzięki temu możemy wykonać to zadanie szybko i sprawnie, zachowując najwyższą precyzję, odpowiadającą potrzebom zleceniodawcy. Posiadane przez Emaj Partner urządzenia pozwalają na wyginanie arkuszy o grubości maksymalnie 10 mm na 1 mb. To oznacza, że prezentowane usługi dostępne są dla szerokiego grona Klientów.

Gięcie blach CNC

Zawsze podchodzimy indywidualnie do powierzonych nam zadań, dbając o to, aby korzystający z oferty Emaj Partner uzyskali produkty, jakich potrzebują. Oprócz tego, że świadczymy profesjonalne gięcie blach w dobrej cenie, to możesz nam też zlecić wykonanie cięcie ich z użyciem technologii CNC. W naszym parku maszynowym znajdują się urządzenia służące zarówno do obróbki termicznej metali, jak i opracowywania ich strumieniem wodnym.

Dbamy o to, aby każde zlecenie wykonać w możliwie najkrótszym czasie. Nasza kadra to doświadczeni fachowcy, którzy nie tylko przeprowadzą cały proces, ale mogą również doradzić w kwestii doboru technologii obróbki metali. Wiemy, że niezależnie, czy będziesz chciał przez zaginanie, czy przez cięcie, nadać elementom metalowym określoną formę, to u nas znajdziesz usługi, z jakich będziesz zadowolony.

Jakie materiały obrabiamy poza blachą?

Na jakich materiałach pracujemy? Oprócz zwykłej blachy stalowej oferujemy gięcie arkuszy z aluminium oraz stali czarnej i kwasoodpornej. Z powodzeniem można też giąć w ten sposób brąz, mosiądz oraz żeliwo.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat usług, jakie świadczy nasza firma – skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że wybierając gięcie blachy w Emaj Partner, stawiasz na sprawdzone przedsiębiorstwo, które w dobrej cenie wykona dla Ciebie obróbkę dowolnych elementów metalowych. Zapraszamy Klientów zarówno z Warszawy, jak i innych okolicznych miast.