e-mail: laser@emaj-partner.pl - tel: +48 502 820 089

Wycinarka plazmowa, którą posiadamy ma stół roboczy 1500x3000mm. Możemy ciąć detale do grubości 30mm.

Cięcie plazmą jest najbardziej ekonomiczne w przypadku detali, które później nie wymagają dalszej obróbki, jak również dokładności wymiarowej.

Szczególnie korzystne do wycinania elementów do spawania jak również jeśli detale będą zatapiane w betonie albo cynkowane.

Szczególną uwagę przykładamy do uzyskania jak najdokładniejszego wymiaru detalu zachowując jednocześnie estetykę zewnętrzną. Dbamy aby detal mocno się nie przegrzewał. Nowoczesne plazmy tną detale szybko i dokładnie. Minimalnie przegrzewają materiał, oraz ukosują otwory i krawędzie w znacznie mniejszym stopniu niż starsze urządzenia (powyżej 10 lat), które najczęściej kojarzą się klientom z niską jakością, dużym wypływem przegrzanego materiału oraz dużym ukosowaniem krawędzi i otworów.

Jest to technologia tańsza od cięcia laserem, szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku blach grubych powyżej 12mm. Zalecana do cięcia blach w gatunku S235 o niższej jakości.

Detale 20mm – cięte plazmą.
Detale 20mm – cięte plazmą.
Przykład detali, które były cięte plazmą, następnie spawane i cynkowane. W przypadkach kiedy dokładność detali może być wykonana w tolerancjach powyżej 1mm a detale będą spawanie i jakość krawędzi cięcia nie jest najważniejsza możemy z powodzeniem zastosować cięcie plazmą.
Cięcie plazmą Warszawa
Cięcie Plazmą - Warszawa
Zamknij menu